Реставрація ванн Киев » Акриловий вкладыш Що таке акриловий вкладиш?

Що таке акриловий вкладиш? Реставрація ванн Київ.

Акриловий вкладиш у ванну
Акриловий вкладиш у ванну

Що таке Акриловий вкладиш у ванну, як його встановлюють і який матеріал використовують для виготовлення вкладиша.

Акриловий вкладиш у Києві – це найпросунутіший метод реставрації ванн, який відрізняється надійністю і на який дається найбільша гарантія з експлуатації.

Сам по собі Вкладиш зроблений з емалі-полімеру, або як його називають у народі – санітарного пластику завтовшки від 5мм, залежно від виробника. Від старих пластикових складів він відрізняється низькою теплопровідністю та високою зносостійкістю. Тому сучасним вкладкам не страшні від ваших домашніх вихованців, і навіть падіння важких предметів великого вагового навантаження на ванну.

Як встановлюється вкладка?

1 Етап. Відбувається демонтаж старого переливу-зливу.

Перед встановленням акрилової вкладки потрібно зняти старий сифон, який як правило вже намертво сидить на чавунній ванні і до нього можна застосувати один спосіб демонтажу - це розрізати його болгаркою.

Зачищення ванни

2 Етап. Відбувається очищення старого покриття.

Для того, щоб акриловий вкладиш добре прикріпився до старої емалі, необхідно провести зачистку нальоту та старої емалі. Робиться це насадками, призначеними для шліфування каменю. Під час шліфування на поверхні ванни створюються безліч подряпин, які призначені для проникнення в них монтажного клею, щоб намертво склеїти вкладиш із металевою, чавунною або акриловою чашею ванни.

3 Етап. Нанесення монтажної піни.

Після другого етапу, ванна ретельно промивається і знежирюється, щоб забезпечити міцне зчеплення старого та нового матеріалу. Потім, по всій площі наноситься монтажний клей, що гарантує заповнення всього простору під новим вкладишем.

Нанесення піни на ванну

4 Етап. Вставлення вкладки.

Відбувається приміряння, підрізування та шліфування бортиків, після чого новий вкладиш після встановлення у стару ванну заповнюється водою, щоб монтажна піна рівномірно розподілилася по поверхні.

5 Етап. Висихання та затвердіння.

Сама робота по установці триває 2-3 години в залежності від розміру, стану старої ємності та необхідності роботи з плиткою. Після реставрації ванни ванна сохне 8-10 годин. Після цього ванною можна скористатися як новою.

Встановлений вкладиш у ванні

6. Як доглядати відновлену ванну?

Догляд дуже простий! Такий як і за акриловими ваннами. Використовуйте не агресивні засоби догляду, уникайте механічних пошкоджень та гострих предметів.

Акриловий вкладиш

Акрилова вставка чи ванна в вану Найкращий вибір щоб дати Вашій ванні нове життя

Акрилова ванна-вставка буває 4-х кольорів:

Вкладиш у ванну може бути виконаний у чотирьох кольорах: білий, блакитний, рожевий, салатовий - на Ваш вибір.

Процес установки. Технологія виготовлення поліфлекс (Poliflex®) – замірнику необхідно попередньо заміряти розміри ванни та її бортів, і вже після підбору вкладки установщик її вклеює у ванну на монтажну поліуретанову піну та санітарний герметик. Також Ви повинні врахувати, що на добу ванна буде заповнена водою для прийняття остаточної форми.

Акриловий вкладиш

Вкладиш у ванну – це заводське виготовлення за розмірами замовника. Термін експлуатації до 30 років

Вставка у ванну це полімерна "ванна у ванні" яка монтується у стару ванну та надійно фіксується до її поверхні.

Що знадобиться від вас?
  • 2-3 години часу на встановлення, поки майстер буде реставрувати.
  • Також кілька хвилин щоб забратися в санвузлі.
  • Після встановлення вкладки ванна повністю заповнюється водою і так стоїть до ранку.

Чому нас рекомендують друзям?

8378 Готових проєктів
5462 Рекомендацій друзям
23 Досвідчених майстрів
до 15 років Гарантія на реставрацію
11 років На ринку Києва

Райони Києва, у яких працюють наші майстри:


Покриття ванни слугує від 10 до 20 років і стирається, тому й існує професія, яка дозволяє оновити чавунну ванну чи акрилову, можна й металеву. Якщо потрібно недорого відреставрувати, то краще замовити емалювання. Ми також робимо полірування та шліфування.

Корчувате, Деміївка, Ширма, Теремки-1, Теремки-2, Чапаеєка, Феофанія, Академмістечко, Біличі, Новобіличі, Борщагівка, Святошин, Солом'янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Батиєва гора, Турецьке містечкр, Караваєві дачі, Оболонь, Вишгородський масив, Мінський масив, Пріорка, Пуща-Водиця, Петрівка, Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні Гори, Берковець, Печерськ, Липки, Звіринець, Лук'янівка, Татарка, Сирець, Нивки, Кудрявець, Солдатська слобідка, Позняки, Осокорки, Бортничі, ДВРЗ, РемБаза, Харківський масив, Нова Дарниця, Соцмісто, Стара Дарниця, Русанівка, Березняки, Лівобережка, Воскресенка, Райдужний, Нікольска слобода, Троєщина, Биковня, Лісовий масив.


Акриловый вкладыш    
Закрити

Замовлення заміру ванни: